top of page

Pilot Garage Tuzla Oto Sanayi

Pilot Garage Oto Sanayi, müşterilerin titizlikle çalışmayı vadetmiştir. 2011 yılından itibaren güvenilir biz çalışma sergileyen Pilot Garage Tuzla Oto Sanayi firması, diğer firmalara nazaran daha tercih edilebilir firmalardan birisi haline gelmiştir. Kullanılan makinelerin son teknoloji ile uyum sağlaması, bununla birlikte profesyonel olarak servis imkanları sağlaması açısından önemli bir firma olarak kayıtlara geçmiştir. Uzman kadro böyle firmalarda her zaman için kıymetli bir noktadır ve firmanın sertifikalı uzman kişilerce çalışması seçilebilirlik açısından onu ön plana taşır. Sunumlarını ve işlerini rapor ile birlikte yapan uzman kişiler müşterilerin güvenilirliğini de tam bir şekilde sağlamış durumdadır. Kaliteli bir iş her müşterinin hakkıdır, Pilot Garage Tuzla Oto Sanayi müşterilerine kaliteli yaptığı işleri zamanında ve hakkı ile teslim eder.


Pilot Garage Tuzla Oto Ekspertiz

Pilot Garage Tuzla Oto Ekspertiz işlemleri tamamlanırken kaliteli ve detaylı iş yapmak en önemli noktalardan birisidir. Bu işlemler 8 aşamadan geçerler ve en son, 8. aşamada rapor müşterilerin görünümüne sunulur. İşlerini her markadan ve her bütçeden otomobile uygulayan Pilot Garage Tuzla Oto Ekspertiz firması bütün hepsinde profesyonel ekiplerle çalışır. Oto Ekspertiz hizmetlerinin arasında bulunanlar şunlardır :

 1. Kaporta Boyama Testi.

 2. Motor Mekanik Testi.

 3. Araç Alt Kontrolleri.

 4. Dyno Testi.

 5. Süspanyon Testi.

 6. Fren Testi.

 7. Yanal Kayma Testi.

 8. Diagnostic Testi.

 9. Lastik ve Jant Kontrolleri.

 10. Aydınlatma Kontrolleri.


 1. Araç İçi Kontroller.

 2. Airbag Kontrolü.

Bütün bu oto ekspertiz kontrolleri büyük bir hayati önem taşımaktadır ve Pilot Garage Tuzla Oto Ekspertiz firması ile birlikte müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Kişilerin herhangi bir yetki belgesine sahip olsun ya da olmasın her bir satıştan oto ekspertiz raporu alması gereklidir. Alım ve satımların güvenli bir şekilde karşı taraflara aktarılabilmesi için Oto Ekspertiz Raporu önemli bir rapor olarak kayıtlara geçer. Yaşanabilecek herhangi bir mağduriyetin olmaması alıcı ve satıcı için ayrı ayrı önemlidir. Pilot Garage Tuzla Oto Ekspertiz firması müşterilerine pratik ve en güvenilir bir şekilde oto ekspertiz raporunu verir. Müşterilerin herhangi bir konuda hiçbir şekilde mağdur olmasını istemez.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page